Dlaczego warto nocować w hotelu?

Szukając noclegu, chcemy by w jak największym stopniu spełniał on nasze potrzeby. Pragniemy wygody, komfortu, odpowiedniej jakości. Innymi słowy, chcemy miejsca w którym możemy wypocząć i skupić się jedynie na celu, w którym przyjechaliśmy. Obiektem turystycznym, spełniającym takie wymogi jest hotel.

DLACZEGO HOTEL?

Niewątpliwą zaletą noclegu hotelu jest to, że zawsze wiemy, na co możemy liczyć. Nikogo zatem nie powinien dziwić fakt, że tak chętnie jest on wybierany przez osoby będące w delegacji, czy te, które ponad wszystko lubią komfort. Dyskretna obsługa zaś czuwa, by pokój był posprzątany, przez co my mamy więcej czasu na własne przyjemności.

Prócz samego noclegu w hotelu, możemy również trafić na pewne wygody, m.in. śniadanie, które jest wliczone w cenę danego pokoju. To bardzo dobre i komfortowe udogodnienie. Na dużą uwagę zasługuje również obsługa hotelu. Świadomość tego, że zawsze możemy poprosić o pomoc jest bardzo istotna. Prócz standardowej obsługi (powitanie, odbiór karty/kluczy, życzenie miłego pobytu) pracownicy poświęcą nam czas, odpowiadając na nasze pytania. Mogą także zamówić taksówkę. Dodatkowo zadbają o miły nastrój, bezpieczeństwo i prywatność.

Decydując się na nocleg w hotelu, wiemy, że czeka nas przyjemne wnętrze, odpowiednio wyposażone, o odpowiednim komforcie. Dzięki temu możemy lepiej wypocząć i zrelaksować się. Mnogość atrakcji jest niewątpliwym atutem. Bowiem niezależnie od pogody, będziemy mogli spędzić czas w hotelu i dobrze się bawić. Plusem noclegu w hotelu jest fakt, że wszystko znajduje się w jednym miejscu. A to bardzo istotne, bo w każdej chwili możemy skorzystać z siłowni, czy basenu. Natomiast jeśli nie lubimy gotować, na terenie hotelu znajduje się restauracja, gdzie mamy możliwość zjedzenia dobrego posiłku.

Atuty hotelu:

 1. miła, przyjazna obsługa, otwarta na potrzeby klienta,
 2. dyskretny i dokładny personel sprzątający,
 3. atrakcyjne, komfortowe pomieszczenia,
 4. przestrzenność, nowoczesność, wygoda,
 5. możliwość korzystania z mediów (stały Internet, TV),
 6. poczucie bezpieczeństwa, monitoring
 7. wszystkie obiekty skupione w jednym miejscu,czas na relaks,
 8. bliskość parkingu.

JAKIE DODATKOWE USŁUGI MOŻE ŚWIADCZYĆ HOTEL?

Do dodatkowych usług, świadczonych przez hotel możemy zaliczyć m.in. budzenie, korzystanie z pralni, korzystanie z sejfu, zorganizowanie wycieczki czy organizowanie różnego typu przyjęć. Oczywiście, niektóre z tych usług są odpłatne. Warto jednak wiedzieć, jaką możliwość wyboru mamy.

minibar

 1. Alkohol w pokoju, czyli barek znajduje się w hotelach o lepszym standardzie. To zdecydowanie opcja za którą dopłacamy, o ile z niej skorzystamy. Co znajduje się w takim barku? Oczywiście różne rodzaje trunków, by gość hotelowy miał wybór. Mogą to być wszelkiego rodzaju piwa, wino zarówno białe i czerwone, wódka, czy np. gin. Jednak alkohol to nie wszystko. Możemy również zdecydować się na wodę lub napoje orzeźwiające. Dodatkowo, w barku mogą znajdować się przekąski, np. paluszki.
 2. Kawa i herbata to zazwyczaj standardowa i darmowa usługa. Pokój każdego z gości jest wyposażony w czajnik, zestaw do picia (czyli kawa, herbata itd.) jak i szklanki. To bardzo dobre i wygodne rozwiązanie.
 3. Klimatyzacja w hotelu ma na celu podniesienie komfortu i uprzyjemnić pobyt gościom. Odpowiedni poziom temperatury, cicha praca, brak negatywnego wpływu na zdrowie to niewątpliwy plus klimatyzacji. Idealnie sprawdza się w te bardzo ciepłe dni, jak i podczas ćwiczeń na siłowni, czy fitnessie. Warto jednak wiedzieć, że klimatyzację możemy spotkać jedynie w tych lepszych jakościowo hotelach.
 4. Usługi spoza pokoju, czyli wszystko to, co znajduje się w obrębie danego hotelu, zależne jest od jego standardu. W ich skład mogą wchodzić różnego typu ośrodki SPA, sauny, baseny czy restauracje. Podobnie jest z salami konferencyjnymi, przechowaniem bagażu, prasowaniem. Oczywiście większość z nich, o ile nie wszystkie są odpłatne.

Zastanawiając się nad noclegiem, warto zastanowić się nad tym, czego oczekujemy od naszego pobytu, czy potrzebujemy ciszy i spokoju oraz komfortu. Te oczekiwania spełni hotel, który działa według prostych, jasnych i co ważne, stałych zasad. Noclegi w tym obiekcie to po pierwsze przyjemność, czysta przyjemność. Pokoje hotelowe są pięknie urządzone, z gustem i smakiem. Odpowiednio wyposażone, sprawią, że będzie to namiastka domu.

Miła i co ważne kompetentna obsługa pomoże nam, gdy zdarzy się jakaś nieoczekiwana sytuacja, zamówi taksówkę, gdy zajdzie taka potrzeba czy poinformuje o ciekawych wydarzeniach kulturalnych. Dyskretny personel dokładnie posprząta nasz pokój, a my sami zyskamy czas na bardziej interesujące zajęcia, np. na zwiedzanie czy aktywności fizyczne. Jedno jest pewne, pobyt w hotelu na pewno będzie komfortowy i przyjemny.

 

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy klientów z miast
województwa warmińsko-mazurskiego:

 • Braniewo,
 • Elbląg,
 • Frombork,
 • Olsztyn,
 • Orneta,
 • Pieniężno,
 • Dobre Miasto,
 • Tolkmicko,
 • Malbork,
 • oraz innych.

do skorzystania z wszechstronnej oferty
Jarzębinowego Ogrodu.

Dane kontaktowe