Quady, czyli sport dla wszystkich.

Quady cieszą się ogromną popularnością niezależną od wieku, czy płci. Dlatego nikogo nie dziwi, że sprawdzają się zarówno na wieczorach kawalerskich, panieńskich oraz jako rozrywka dla najmłodszych. Ale czym właściwie są quady? To pojazdy na czterech kołach, przeznaczone do jazdy na trudno dostępnych terenach. Quady traktowane są zarówno jako sport i rozrywka. Wywołują niesamowite emocje i dreszczyk adrenaliny.

 QUADY JAKO POMYSŁ NA WIECZÓR KAWALERSKI/PANIEŃSKI

Quady to pojazdy, które są rozrywką dla obu płci. Zarówno kobiety jak i mężczyźni lubią dreszczyk emocji i adrenalinę, dlatego czterokołowce są świetną alternatywą dla standardowego wieczoru kawalerskiego/panieńskiego. Dzięki quadom możemy sobie pozwolić na wspaniałą przygodę i przekroczenie pewnych granic, tj. przejechanie przez bagno, zdobycie trudnej górki. Jednak jeśli wolimy spokojną jazdę, to specjalnie przygotowane tory czekają na nas.

Quady wbrew pozorom to nie tylko jazda, to także sposób na odreagowanie i odstresowanie. Sama jazda uczy współdziałania i jest sposobem na zaufanie instruktorom czy innym uczestnikom. Istotne jest też to, że dzięki uprawianiu tego sportu, możemy pokonywać różnorodne przeszkody, trenując przy okazji determinację. Jeśli nie straszny nam kurz, błoto, czy kurz, quady są idealnym sposobem na spędzenie wieczoru panieńskiego/kawalerskiego czy dodatkową atrakcją na imprezie integracyjnej.

Otoczenie, w którym jeździmy na quadach, też odgrywa duże znaczenie. Piękne widoki, dużo przestrzeni, wszechobecna natura sprawia, że odpoczynek przychodzi niezwykle szybko. I co ważne, następuje kumulacja sił przed niezłym wysiłkiem. Quad, który ugrzązł, trzeba wyciągnąć. Nie istotne jest to, że trzeba wejść w błotniste bagno. Wskakujesz i pchasz. By potem ponownie wskoczyć do pojazdu i ruszyć przed siebie. Adrenalina zwiększa się z każdą nierównością. Jedno wiemy na pewno, jeśli choć raz spróbujesz, to bez wątpienia, będziesz chciał spróbować ponownie. Spędzenie takiego wieczoru kawalerskiego/ panieńskiego to świetna okazja na dobrą zabawę, niezwykłe emocje, mnóstwo adrenaliny, śmiechu i odstresowanie przed tak ważnym dniem.

QUADY ROZRYWKĄ DLA DZIECI

przejażdżki quadami dla dzieci

Pojazdy czterokołowe świetnie sprawdzą się jako rozrywka dla dzieci. Już od najmłodszych lat możemy zaszczepić w naszych latoroślach miłość do motoryzacji. Nawet trzylatki mogą spróbować swoich sił, oczywiście pod okiem doświadczonego instruktora. Quady mogą być wspaniałą rozrywką rodzinną, dać mnóstwo radości i pogłębić więzi rodzinne.

Pamiętajmy jednak, że quady mogą być niebezpieczne. Dlatego tak ważne jest, by dzieci cały znajdowały się pod kontrolą rodzica, czy instruktora. Bo w przeciwnym razie jazda na czterokołowcu może zakończyć się nieprzyjemnym incydentem. Dziecko, które chce jeździć na quadzie powinno mieć odpowiedni strój, tj. posiadać ochraniacze na głowę, jak i resztę ciała. Jednak dobrze by było, by dziecko nabierało pierwszych szlifów pod okiem doświadczonego instruktora, posiadającego odpowiednie kwalifikacje do pracy z najmłodszymi. Dzięki temu wiemy, że latorośl znajduje się w dobrych rękach i jest bezpieczna.

Podsumowując

Quady to niewątpliwie świetna rozrywka, która sprawdza się w każdym wieku i daje radość niezależnie od płci. Dzięki temu możemy się odstresować, dać ujść emocjom w zamian dostajemy wspaniałe przeżycia i świetną zabawę. Podczas takiej jazdy wydziela się adrenalina, która pomaga nam w uporać się z trudnościami i słabościami. A to daje w konsekwencji wielką radość i poczucie spełnienia.

Czterokołowce są sportem, w którym trzeba lubić się brudzić. Błoto, kurz, czy woda nie powinny stanowić dla nas żadnego problemu. Będąc czystym na pewno nie odczujemy takich emocji i wrażeń. Dlatego jeśli nie lubimy się brudzić, warto zastanowić się nad inną rozrywką.

Quady to świetny pomysł na wieczór panieński/kawalerski, o czym może świadczyć jego niezwykła popularność. Odpowiedni nastrój, wspaniałe krajobrazy, zgrana ekipa, silne emocje to jeden ze sposobów na to, by sprawić, że ten dzień na pewno pozostanie niezapomniany i będzie co wspominać po latach.

Pojazdy czterokołowe to również rozrywka dla najmłodszych. Jednak musimy uświadomić dzieciom, że quady to nie zabawka i należy podchodzić co tego bardzo rozważnie. Jeśli chcemy rozwijać w latoroślach zamiłowanie do motoryzacji, róbmy to z głową. Gdy nie mamy przygotowania, warto oddać dziecko pod opiekę fachowca, który odpowiednio poinstruuje go, zachowując przy tym jak największą ostrożność. Bowiem quad we właściwych rękach może stać się wspaniałą rozrywką dla całej rodziny.

 

 

 

 

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy klientów z miast
województwa warmińsko-mazurskiego:

  • Braniewo,
  • Elbląg,
  • Frombork,
  • Olsztyn,
  • Orneta,
  • Pieniężno,
  • Dobre Miasto,
  • Tolkmicko,
  • Malbork,
  • oraz innych.

do skorzystania z wszechstronnej oferty
Jarzębinowego Ogrodu.

Dane kontaktowe