Aktywny wypoczynek z dala od miejskiego zgiełku

Siedzący tryb życia, nieustanny kontakt z urządzeniami elektronicznymi oraz długotrwałe oddziaływanie stresu sprawiają, że wielu z nas poszukuje coraz częściej sposobów na aktywne spędzanie wolnego czasu, które zapewnia lepsze samopoczucie oraz poprawę zdrowia. Nie trzeba jednak pakować od razu plecaka i wyjeżdżać w góry, żeby móc nieco rozprostować kości – w zupełności wystarczy nawet krótki weekendowy wypad poza granice miasta, który pomoże dostarczyć nam naprawdę wielu różnych wrażeń, bez względu na to, czy wybieramy się tam z całą rodziną, grupą przyjaciół czy też w ramach wyjazdu integracyjnego z pracy.

hotelCoś dla miłośników rajdów rowerowych

Nie wszyscy wiedzą o tym, że przez Warmię i Mazury przebiega bardzo popularny szlak rowerowy Green Velo, który rozpoczyna się właśnie tutaj i, biegnąc początkowo na wschód – tuż przy granicy z obwodem kaliningradzkim – zakręca na Suwalszczyźnie na zachód i prowadzi wzdłuż wschodniej granicy, docierając aż do Ziemi Sandomierskiej oraz Gór Świętokrzyskich. Oczywiście jeden weekend to za mało na przejechanie go w całości, jednak wystarczająco dużo czasu na to, żeby poznać jego pierwszą część. Na miłośników jednośladów czekają niezwykle urokliwe widoki oraz liczne atrakcje turystyczne, takie jak Zalew Wiślany czy browary i zamki.

Nie tylko dla rowerzystów

Tutejsze okolice przyjazne są wszystkim odwiedzającym – nasze gospodarstwo agroturystyczne stanowi idealną lokalizację wypoczynkową. Nasi goście mogą nie tylko zaczerpnąć tu spokoju i wyciszyć się w przyjaznych okolicznościach przyrody, ale także potraktować nasz hotel jako świetną bazę wypadową do nieodległych miejscowości, takich jak Pasłęk, Elbląg czy Frombork. Niedaleko stąd również do granicy z obwodem kaliningradzkim. Można tu przyjechać zarówno samochodem, jak i koleją – co ciekawe, przez Braniewo przebiega zabytkowy szlak dawnej Pruskiej Kolei Wschodniej obecnie obsługującej wyłącznie ruch składów towarowych.

Imprezy okolicznościowe w przyjaznym klimacie

Zlokalizowane z dala od miejskiego szumu współczesne gospodarstwa agroturystyczne to ośrodki, które idealnie nadają się do urządzenia prawdziwego, czyli dużego i hucznego wesela. Są one całkowicie samowystarczalne, zapewniają bowiem doskonałe miejsce do zabawy, wspaniałą regionalną kuchnię oraz nocleg dla wszystkich gości. Na terenie naszego obiektu znajduje się nie tylko ogromna sala weselna, ale również klimatyczna, utrzymana w rustykalnym stylu stodoła – miejsce idealnie nadające się do urządzenia prawdziwej wiejskiej biesiady. Jesteśmy zatem w stanie sprostać oczekiwaniom wszystkich naszych gości.

Jak zatem widać, zlokalizowane w małych miejscowościach współczesne ośrodki wypoczynkowe są w stanie zagwarantować coś więcej niż tylko dostęp do świeżego powietrza i wygodnego hamaku. To także okazja do urządzania letnich połowów ryb, ognisk i przejażdżek quadami, a w sezonie zimowym – kuligów, które zapewnią niepowtarzalne wrażenia całej rodzinie, gromadce przyjaciół czy grupie integrujących się pracowników.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy klientów z miast
województwa warmińsko-mazurskiego:

  • Braniewo,
  • Elbląg,
  • Frombork,
  • Olsztyn,
  • Orneta,
  • Pieniężno,
  • Dobre Miasto,
  • Tolkmicko,
  • Malbork,
  • oraz innych.

do skorzystania z wszechstronnej oferty
Jarzębinowego Ogrodu.

Dane kontaktowe