Jak ciekawie spędzić czas w ośrodku wypoczynkowym poza miastem?

Wyjazd na wakacje poza miasto wcale nie musi wiązać się z nudnymi spacerami i całodniowym leżeniem w hamaku. Wypoczynek na świeżym powietrzu ma bardzo wiele zalet, które docenia liczne grono osób pogrążonych w chaosie codziennego funkcjonowania w zatłoczonych miastach. Czym można zająć się podczas wizyty w ośrodku zlokalizowanym poza głównymi szlakami turystycznymi?

noclegi

Wycieczki rowerowe, spacery i zwiedzanie

Jeśli zdecydowałeś się na nocleg w niewielkiej miejscowości północno-wschodniej części kraju, warto skorzystać z uroków tego miejsca i zobaczyć coś więcej, niż hotel i teren wokół niego. Warmia i Mazury to obszary szczególnie ładne pod kątem krajobrazów. Przed wycieczką warto także sprawdzić, jakie miejscowości znajdują się w okolicy miejsca zakwaterowania. Wiele zabytków można znaleźć w nieznanych aglomeracjach, a w szczególności niewielkich miasteczkach zlokalizowanych na terenie pokrzyżackich wojaży. Będąc na wakacjach w tej części Polski, warto udać się na wycieczkę rowerową trasą Green Velo, która bogata jest w ciekawe miejsca i atrakcje.

Aktywność podczas konferencji i wyjazdów integracyjnych

Gdy konferencje lub imprezy firmowe organizowane są poza miastem, bardzo często wiąże się to z wyjazdem kilkudniowym, podczas którego bez problemu znajdzie się kilka wolnych godzin. Można spędzić je w pokoju lub wykorzystać w sposób aktywny, decydując się na wzięcie udziału w atrakcjach organizowanych przez agroturystykę czy hotel. Wiele miejsc oferuje coś więcej niż noclegi i wynajem sal – zorganizowane wycieczki rowerowe, przejażdżki konne czy ekstremalne wypady quadem po okolicznych miejscach, to tylko niektóre z atrakcji, z których można skorzystać w wolnej od obowiązków chwili.

Dodatkowe atrakcje dla gości weselnych

Często bywa tak, że zaproszona na przyjęcie weselne rodzina lub przyjaciele przybywają na uroczystość z dalekich stron. W takim przypadku, zorganizowanie tej radosnej imprezy w domu weselnym poza miastem ma wiele zalet. Przede wszystkim właściciele często oferują także pokoje na wynajem, dzięki czemu goście będą mogli połączyć udział w uroczystości z krótkim pobytem w hotelu. Prosto z wesela udadzą się do swoich łózek, a w wolnych chwilach będą mogli spokojnie pozwiedzać okolicę, czy udać się na ryby nad znajdujący się w pobliżu staw, dzięki czemu zrelaksują się po przyjęciu i odpoczną przed podróżą powrotną.

Wypoczynek poza miastem nie musi wiązać się z nudą – wręcz przeciwnie, właściciele i zarządcy obiektów prześcigają się w wymyślaniu atrakcji. Z pewnością w okolicach pięknej i spokojnej agroturystyki znajdzie się coś dla miłośników kontaktu z naturą oraz gości lubiących adrenalinę.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy klientów z miast
województwa warmińsko-mazurskiego:

  • Braniewo,
  • Elbląg,
  • Frombork,
  • Olsztyn,
  • Orneta,
  • Pieniężno,
  • Dobre Miasto,
  • Tolkmicko,
  • Malbork,
  • oraz innych.

do skorzystania z wszechstronnej oferty
Jarzębinowego Ogrodu.

Dane kontaktowe