Szkolenia i konferencje, czyli firma przyjazna pracownikom

Coraz więcej firm na pierwszym miejscu stawia dobro pracownika, ponieważ zadowolony pracownik to dobry pracownik. W większości współczesnych biur można nierzadko spotkać konsole do gier, stoły bilardowe oraz inne atrakcje, dzięki którym zatrudnieni w nich ludzie mogą oderwać się na chwilę od swoich obowiązków, odstresować się i lepiej poznać tych, z którymi spędzają po osiem godzin dziennie. Zdecydowanie zwiększa to efektywność pracowników, co bezpośrednio przekłada się na lepsze wyniki, jakie odnotowuje firma. Właściwe urządzenie biura to jednak nie wszystko – o pracownika należy zadbać również po pracy.

cropped-agroturystyka-1.jpgWyjazdy integracyjne sposobem na budowanie dobrego teamu

Doskonałym sposobem na to, by jednocześnie rozwijać kompetencje swoich pracowników i budować solidne więzi w zespole, które przełożą się w przyszłości na sukces firmy, są różnego rodzaju konferencje oraz wyjazdy integracyjne organizowane przez pracodawców. Na terenie całego kraju znajduje się mnóstwo ośrodków, które swoją działalność opierają właśnie na urządzaniu tego typu eventów. Można je spotkać dosłownie wszędzie, sęk jednak w tym, żeby były zlokalizowane w miejscach umożliwiających całkowite oderwanie się od codzienności. Brak wszelkiego rodzaju bodźców zewnętrznych, które mogłyby rozpraszać uwagę pracowników, pozytywnie wpływa na ich wydajność.

Szkolenia organizowane w okolicy Elbląga

Chociaż Elbląg stanowi prężnie rozwijający się ośrodek gospodarczy, w którym nie brak różnego rodzaju atrakcji, to jednak zdecydowanie lepiej wybrać się do oddalonego o niespełna pięćdziesiąt kilometrów Braniewa, gdzie znajduje się doskonale nadający się do organizacji wyjazdów integracyjnych obiekt – Jarzębinowy Ogród. To miejsce, w którym każda firma może urządzać swoim pracownikom intensywne szkolenia, znajduje się tu bowiem duża sala konferencyjna na trzysta osób. Ośrodek oddaje uczestnikom do dyspozycji sprzęt nagłośnieniowy, ekran multimedialny, mównicę oraz stałe łącze internetowe, a także zapewnia pełne wsparcie ze strony personelu.

Efektywne konferencje i szkolenia w okolicznościach przyrody

Dobrze zaopatrzoną salę konferencyjną można spotkać już w każdym większym mieście, nic jednak nie jest w stanie zastąpić oryginalnej atmosfery oraz spokoju, jakie towarzyszą ośrodkom wypoczynkowym takim jak ten w Braniewie. Okoliczności przyrody pozwalają uczestnikom spotkań na oderwanie się od codzienności i całkowite skupienie się na tematyce konferencji lub szkolenia. Po intensywnym dniu pracy wszyscy pracownicy mają natomiast okazję do skorzystania z bogactwa atrakcji sezonowych, jakie oferuje ośrodek – możliwe jest urządzanie kuligów, połowów ryb czy przejażdżek quadami, podczas których pracownicy będą mieli okazję do lepszej integracji w zespołach.

Tego typu obiekty wypoczynkowe oferują nie tylko organizację wspaniałych wyjazdów integracyjnych, odbywają się w nich bowiem także wesela czy inne zjazdy rodzinne. Mogą je odwiedzać także indywidualni turyści, którzy zaplanowali weekendowy wypad poza miasto lub dłuższy pobyt w dobrej lokalizacji na Warmii i Mazurach.

Zapraszamy

Serdecznie zapraszamy klientów z miast
województwa warmińsko-mazurskiego:

  • Braniewo,
  • Elbląg,
  • Frombork,
  • Olsztyn,
  • Orneta,
  • Pieniężno,
  • Dobre Miasto,
  • Tolkmicko,
  • Malbork,
  • oraz innych.

do skorzystania z wszechstronnej oferty
Jarzębinowego Ogrodu.

Dane kontaktowe